Piráti to zakážou! Sleduj

Piráti to zakážou!

Zakázat papírové velké technické průkazy vozidel, bez přenosu všech individuálních záznamů můžou skutečně jen komouši z Pirátů.

Piráti to zakážou!

Odpočet DPH u drahých vozů nad 2 miliony. Přirozeně, místo toho aby se snažili pozvednout obyvatelstvo aby zbohatlo a bylo tady víc podnikatelů a vznikalo víc inovativních firem tvoří zákony pro pár jednotlivců kteří si koupí luxusní vůz.

Piráti to zakážou!

Rodná čísla: naštěstí z toho již sešlo: https://echo24.cz/a/HF3Gd/zpravy-domaci-ruseni-rodnych-cisel-obcanka-ministr-bartos-banky-pojistovny-operatori-naklady-identifikace . Ještě nějaký bláznívý nápad něco rušit ze strany Pirátů? Přidejte komentář.

Miliardy vyhozené oknem. Proti rušení rodných čísel jsou banky, pojišťovny i operátoři - Echo24.cz

Odklon od používání rodných čísel by znamenal komplikace pro banky, pojišťovny i mobilní operátory a další poskytovatele služeb, kteří údaj viditelný na občance používají k identifikaci klientů. Jejich postupné utlumování a nahrazování delším, náhodně generovaným číslem bez data narození a pohlaví je v plánu řadu let a mělo by začít v roce 2025. Vláda si ale zatím nespočítala, na kolik by vybudování nového systému vyšlo. Podle analýzy, kterou si zadaly banky a pojišťovny, by zrušení rodných čísel mohlo vyjít stát, ale hlavně soukromý sektor na celkem 56 miliard korun.

Piráti to zakážou!

Nájemní smlouvy na dobu určitou. Ministerstvo pro místní rozvoj, kterému předsedá pirát Ivan Bartoš navrhlo zakázat řetězení nájemních smluv na dobu určitou. Takže když máte nájemníka a nechcete mu dát nájemní smlouvu na dobu neurčitou, bude lepší ho vyhodit a najít nového.
https://www.novinky.cz/clanek/finance-pronajem-jen-na-rok-dvakrat-a-dost-navrhlo-ministerstvo-40446393

Piráti to zakážou!

Terásky. Komu vadí terásky v centru města, ať se jde projít na Opatov.

O tématu

Co vše chce zakázat nebo omezit Pirátská strana.

Vytvořeno: 8. 11. 2023
Zobrazení: 409

Jak na to?

  • Sdílej své zkušenosti nebo zážitky
  • Je OK mít vlastní názor
  • Poraď ostatním
  • Buď konkrétní